ריתוכי שלדות

בדומה לשלד האדם שעליו נבנה גופינו ושלד המבנה שעליו יוצקים את הרכיבים שיהפכו לביתנו, כך גם כלי תחבורה זקוקים לשלדה על מנת שתאפשר להם לנוע במרחב, והרבה מעבר לכך. השלדה מחברת בין כל חלקיו של כלי התחבורה, מהווה מצע עמיד שהמופעל על הרכב בפני כל העומסים העצומים שמופעלים עליו בזמן נסיעה, לשמור על איזון של כובד הרכב, כדי להקטין את סכנת ההתהפכות ועוד. באמצעות ריתוכי שלדות יוצרים את השלדה הזו.

ריתוכי שלדות לרכב דו גלגלי

אחת מעבודות הריתוך הפופולריות ביותר הוא ללא ספק ריתוכי שלדת אופניים וריתוך שלדה לרכב דו גלגלי, כגון תיקון ושיפוץ אופניים ואופנועים. רוב שלדות של הרכבים האלו עשויות מאלומיניום, קרבון, ברזל או פלדה, ולכן נדרש ריתוך TIG, בשילוב גז ארגון. פעולה זו היא ההתמחות שלנו באייבי ריתוכים. אנחנו מתקנים, משפצים ומחדשים שילדות של כל סוגי האופניים: אופני הרים, אופני כביש, אופניים חשמליים, אופנועים, קטנועים וגם של טרקטורונים.

תיקון ריתוכי שלדות באופניים שבורים

בשנים האחרונות, בגלל העומסים על הכביש, יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש באופניים על מנת להגיע מהבית לעבודה, לסידורים, ללימודים ובעצם לכל מקום שהוא. הטרנד הכי לוהט עכשיו הוא ללא ספק אופניים מתקפלים, המאפשרים להגיע בקלות לתחבורה ציבורית, ולהיעזר בה כדי להגיע למחוז חפצם.

אלא שהרבה פעמים האופניים המתקפלים קורסים: לפעמים המחבר של הנעילה בחיבור, לא סגור כמו שצריך, ולכן מופעל לחץ על קדמת השלדה והיא פשוט נשברת. בפעמים אחרות כשמעלים את גובה האוכף, צינור האחיזה של הכיסא עלול להישבר. גם אזור החיבור של ציר המנוע לשלדה עלול להישבר אם לא בוצעו ההתאמות הנכונות בזמן התקנת המנוע לאופניים החשמליים. את כל אלה ניתן לפתור בקלות באמצעות ריתוכי שלדות.

שלדת אופניים

שיפצור שלדת אופניים באמצעות ריתוך השלדה

ריתוך שלדת אופניים

המוח שלנו לא מפסיק להמציא רעיונות כדי להקל על חיינו ולהפוך אותם לנוחים יותר עבורנו. לא מעט אנשים שרוכבים על אופניים, מעוניינים להוסיף כל מיני רגליות, תושבות, נגרר קבוע או זמני או כל מיני תוספות אחרות. יש גם כאלה שמעוניינים להאריך את השלדה, על מנת לאפשר להם לשבת יותר רחוב מהכידון, מהסיבה הפשוטה שזה ירגיש להם הרבה יותר נוח. ריתוכי שלדות לאופניים מאפשר להם להוציא את הרעיונות שלהם לפועל.

אנחנו באייבי ריתוכים מבצעים מגוון רחב של ריתוכי שלדות לאופניים, לאופנועים ולטרקטורונים. נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם ולבצע עבורכם כל עבודת ריתוך שהיא במחיר הוגן.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-6585921