ריתוך פליז

הפליז הינה סגסוגת מתכתית ייחודית שעשויה מהיסוד אבץ וממתכת מסוג נחושת. הפליז מגיע בגוונים אלגנטיים במיוחד, לרבות זהב וחום – אדום. סגסוגת זו נחשבת לעמידה מאוד מול קורוזיה, נוח לעבוד ולעבד באמצעותה מגוון של פריטים בצורות שונות והיא גם נחשבת לזולה במתכות. בשל כל יתרונותיה, הפכה סגסוגת זו למבוקשת וניתן לזהות שנעשה בה שימוש רב בחלל הבית וגם בתחום התעשייה בכל הקשור לעיצוב מוצרים, פריטים דקורטיביים, כלי נגינה ועוד.

עבודות פליז

בעבר נהגו לייצר מפליז יציקה לתותחים וקליעים, אולם היום מרבית הפוטנציאל שמנוצל מסגסוגת זו, יהיו למטרות ייצור כלי נשיפה וחפצי נוי רבים ומגוונים. בין יתר המוצרים שנוטים כיום לייצר מפליז ניתן למצוא גם ריהוט משובח ומרשים לבית שלנו או למשרדים, ניתן לעצב מסגסוגת זו גם מעקה איכותי ומעוצב למשעי, דלתות, ידיות למגרות וארונות, אהילים, פמוטים, כלי נשיפה ועוד.
על מנת לייצר את כל שלל הפריטים הללו, נדרש יהיה להגיע לבית מלאכה שמתמחה בייצור עבודות פליז ולרבות בריתוך פליז. יודגש כי סגסוגת הפליז היא חזקה במיוחד, הרבה יותר ממתכת הנחושת וזאת הסיבה שאפשר לייצר ממנה כל כך הרבה פריטים.

כיור מפליז
מראה מפליז
כיור מפליז

פליז משתלב עם חומרים אחרים

כמו כן, במגוון של עבודות פליז, ידוע לכל מי שעוסק במלאכה זו, כי הנכון הוא לשלב את הפליז עם חומרי גלם אחרים על מנת להצליח להוציא לכל לקוח את הפריט המיועד.
עבודות פליז רבות משתלבות נהדר עם זכוכית, אלומיניום, עץ ועם פרספקס. במידה והמוצרים מיועדים לאזור שיש בו לחות ורטיבות, כמו ידיות לארונות בחדר המקלחת או ידית למעקה של האמבטיה, כדאי להבטיח את העמידות מפני קורוזיה באמצעות שילוב פליז.

מעקות מפליז

מעקות הם פריט שמהווה הגנה וביטחון לכל אחד, מטרתם תהיה להעניק יציבות ומקור אחיזה נוח ונגיש לכל אדם.
כיום, כדי לבנות מעקה בטיחותי ויציב עושים שימוש רב בפליז. מעקה עשוי מתכת פליז נחשב לחזק, יציב ביותר ואין חשש שישהה במקומות לחים, בשל היותו עמיד בפני חלודה. בנוסף, ניתן לעצב כל מעקה בצורות מגוונות וייחודיות בהתאם לכל דרישה של הלקוח.
מעקה מפליז נחשב למעקה שמותיר רושם רב בשל החזות האלגנטית והאקסקלוסיבית שמעניק לו בעיקר הגוון שלו, שגם אותו ניתן לבחור לפי טעם אישי.

מסגריה בפתח תקווה

ריתוך פליז ברתכת טיג

על מנת לעצב ולייצר מוצרים שונים ומגוונים ממתכות יש לבצע פעולת ריתוך. יש שיטות שונות לכל עבודת ריתוך עם סוגי מתכות (בעירה, קשת חשמלית ועוד) וכך גם בריתוך פליז. כדי לייצר פריטים ומוצרי נוי מרהיבים מסגסוגת פליז, הנטייה לעשות שימוש ברתכת TIG עם גז מגן. הפליז יגיע בתצורת שונות של חומר גלם. אפשר להשיג גלילים עשויים פליז או מוט פליז שטוח, עגול או מרובע וגם פרופילים שעשויים מפליז. בבית המלאכה יתחילו בתכנון מהודק של העבודה ויבחרו את השיטה המתאימה והנוחה ביותר לריתוך הפליז כדי שהמוצר המוגמר, יהיה נטול סיגים וברמת דיוק גבוהה.

מקצועיות

חשוב לציין כי כל עבודת ריתוך פליז דורשת מומחיות ומקצועיות של איש מקצוע שמנוסה בתחום ועושה את כל מלאכתו בבית מלאכה שמכיל את הציוד והמכונות האיכותיים שמספקים עבודות עם גימור מושלם ואיכותי. כיום, כמעט בכל בית נוכל להבחין בפריטים שונים שעשויים מפליז, ביניהם ידיות לארון, מעקה מעוצב לגרם מדרגות או בחלל האמבטיה, פמוטים ועוד. לאחר הריתוך תתבצע עבודת ליטוש והשחזה ולעיתים יתבקש לבצע שיוף בעיקר באזור שרותך קודם לכן, זאת כדי להחליק את האזור ולהעניק למוצר מראה מרשים ביותר.

מראה מפליז
מראה מפליז

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-6585921