מעקות נירוסטה

הרתכים המקצועיים והמיומנים של אייבי ריתוכים מייצרים כבר שנים מעקות נירוסטה בהתאמה אישית. הניסיון והמקצועיות שלנו נראים היטב לכל עין: החיבורים הנקיים, העיצובים היפיפיים והגימור המושלם והמראה העדכני (שלא לומר עתידני) משדרגים כל חלל שבו הם מותקנים.

מעקות נירוסטה

מעקות נירוסטה – גם אסתטי, וגם פרקטי

הנירוסטה היא מתכת יקרה, אבל בעלת יתרונות רבים שמציעים תמורה מלאה למחירה. מדובר בחומר גלם איכותי, חזק, עמיד במיוחד בפני מים ולחות, שאינו נשרט בקלות, אינו דוהה ואינו דורש תחזוקה מיוחדת. הנירוסטה שומרת על מראה חדש, מבריק ומרשים במשך שנים על גבי שנים, וקל מאוד לנקות אותה. לכן מעקות נירוסטה מתאימים באופן אידיאלי לכל צורך שהוא ובכל מקום בבית, בעסק או במבנה ציבורי ומסחרי – מאלמנט דקורטיבי קטן שמשולב במעקות שעשויים מחומרי גלם אחרים ועד לחומר גלם יחידי שממנו יוצרים מעקה שלם.

עולם שלם של עיצובים מיוחדים

יתרון נוסף של פלדת האל חלד היא שניתן לשלב אותה עם המון חומרי גלם אחרים, וליצור מעקות מעוצבים עם שילובים ייחודיים, בהתאם לכל תקציב, כל מידה וכל דרישה – אז תרגישו חופשיים להיות יצירתיים ככל העולה על דמיונכם הפרוע.

ניתן למשל לייצר מעקות נירוסטה בשילוב זכוכית, לקבלת מראה מרשים ויוקרתי, שמשתלב באופן הרמוני עם כל חלל שבו הם מותקנים. כמו כן אפשר ליצור מעקות נירוסטה בשילוב עץ גושני – שיוצרים מראה מיוחד שלא רואים בכל יום, שאופייני בעיקר בבתים מעוצבים שמוצגים לראווה במגזינים לעיצוב הבית. בקיצור – הבנתם את הרעיון. אין גבול לדמיון ברגע שניתן לשלב מגוון רחב של חומרים ורעיונות דקורטיביים.

בטיחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

מעקות נירוסטה לא רק מוסיפים הרבה יופי לחלל שבו הם מותקנים, אלא גם מהווים פריט בטיחותי חשוב ביותר. מאחר ומדובר במתכת חזקה ועמידה במיוחד, היא מאפשרת לכל אחד להיעזר בה ולקבל ממנה תמיכה בזמן שהוא יורד או עולה במדרגות. מאחר והמעקה עשוי ממתכת כל כך איתנה, היא נותנת את הביטחון שהיא לא תתעקם, תישבר או תיעקר מהקיר או מהמדרגות בזמן שמישהו אוחז בה.

איך נבחר מעקה לגרם מדרגות?

מעקות נירוסטה לא רק מוסיפים הרבה יופי לחלל שבו הם מותקנים, אלא גם מהווים פריט בטיחותי חשוב ביותר. מאחר ומדובר במתכת חזקה ועמידה במיוחד, היא מאפשרת לכל אחד להיעזר בה ולקבל ממנה תמיכה בזמן שהוא יורד או עולה במדרגות. מאחר והמעקה עשוי ממתכת כל כך איתנה, היא נותנת את הביטחון שהיא לא תתעקם, תישבר או תיעקר מהקיר או מהמדרגות בזמן שמישהו אוחז בה.

מעקה הוא שומר הסף

מעקה למדרגות יספק לכל אדם, בכל גיל, את הביטחון המלא מול כל מעידה שעלולה להתרחש בהיעדר מעקה. יחד עם זאת, נרצה שכל מעקה שנתאים למדרגות ישתלב בצורה הרמונית ביותר עם העיצוב הכללי של הבית או של כל חלל בו ימוקמו המדרגות. היום אפשר לבחור ממגוון חומרי הגלם מעקה הולם שיתאים לעיצוב החלל ולסוג המדרגות ועם זאת יקנה ביטחון מקסימלי.

מה חשוב לבדוק בהתקנה של מעקה?

ישנם כמה שיקולים שצריך לקחת בחשבון בזמן התקנה של מעקה. מאחר והבטיחות היא שיקול ראשוני ומעל הכל, יש לוודא שמדובר במעקה תקני שמתאים לגרם המדרגות. כמו כן, המעקה צריך להיות בעל טקסטורה מחוספסת ולא חלקה, מה שיכול לגרום להחלקה של היד שאוחזת בו.

סוג החומר ואיכותו

חשוב שכל מעקה יהיה בנוי מחומר הכי איכותי ושיהיה חזק. מעקה הוא פריט שיכול להציל חיים או למנוע מצבים קשים של פציעות ונפילות קשות, ולכן האיכות של המעקה תהייה תלויה בעיקר בחומר ממנו הוא עשוי. כיום המעקה הכי מומלץ יהיה מעקה מנירוסטה. כמו בכל עבודות נירוסטה איכותיות שעוברות הליך קורוזיה, גם מעקה זה יעבור את אותו תהליך, מה שיקנה לו עמידות ויציבות לשנים ארוכות קדימה.

גובה המעקה

נכון שיש סטנדרט ברור לגובה של מעקה, אך עם זאת, במידה ויש דרישה מיוחדת כמו, אנשים גבוהים במיוחד, הרבה יותר מהגובה הממוצע, יש להתאים את המעקה בהתאם לגובה שלהם. גם במקרים שיש ילדים בנמצא, חשוב שהמעקה יספק מענה מתאים ובטיחותי עבורם.

עיצוב המעקה

גם מעקות שבנויים ע"י ריתוך נירוסטה מסוגלים להיות הרמוניים ולהוות חלק מהסגנון העיצובי של החלל שבו הם ממוקמים. כמו כן, ניתן לשלב בין חומרי גלם ולבחור מעקה מכמה חומרי גלם שונים. בנוסף, ניתן לעטר את המעקה בצורה שיספק לחלל מראה דקורטיבי וססגוני.

נשמח להתאים לכם מעקה בטיחותי ומעוצב

פלדת האל חלד היא מתכת גמישה ואיכותית, ובאמצעות ריתוך נירוסטה, ניתן ליצור מגוון רחב של עיצובים בקלות יחסית, ובהתאם לטעמכם האישי. אנחנו מזמינים אתכם להיעזר באנשי המקצוע של אייבי ריתוכים כדי להתרשם ממעקות שכבר ייצרנו עבור אינספור לקוחות מרוצים, לקבל השראה וכדי להתאים את המוצר המושלם בשבילכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-6585921