מסגריה בפתח תקווה - כל עבודות הריתוך במקום אחד

מוצרים רבים בבית ובחוץ עשויים מסוגים שונים של מתכת – אם זה פח, אלומיניום, פלדה, ארגון ושאר מתכות שונות. את המוצרים הללו מייצרים ואף מתקנים על ידי ריתוך. מהו ריתוך? היכן עושים זאת? מי מייצר את מוצרי המתכת הללו? כל השאלות וכמובן גם תשובות, במאמר שלפניכם.

מסגריה בפתח תקווה

ריתוך אלומיניום – מתי משתמשים בזה?

הריתוך משמש אותנו במגוון ענפים – החל משימוש סטנדרטי בבתים פרטיים ועד לשימוש תעשייתי בענף המכונאות ובענף התעופה. ניתן להשתמש בריתוך לצורך תיקון מנועים, משאבות ורדיאטורים וכן לריתוך פרופילים לחלונות, ריתוך מרזבים ועוד. כמו כן, הריתוך משמש לתיקון מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים.

תיקון מוצרי אלומיניום – עבודתה של חברת ריתוך מקצועית

אם תערכו סקירה קצרה בבית או במשרד, תגלו כי אתם חיים לצד מוצרים רבים שנוצרו מאלומיניום כמו מסגרות של חלונות, תריסים, דלתות, פרזול, אופניים וכן מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. האלומיניום הינו חומר הגלם הנפוץ ביותר ובשל היתרונות הרבים שלו עושים בו שימוש בהרבה מאוד ענפי תעשייה כולל בענף הבנייה.

אי לכך, כאשר נוצר צורך לתקן מוצר מסוים שעשוי מאלומיניום, נצטרך לפנות לחברה שמתמחה בריתוך ובתיקון מוצרי אלומיניום. עם זאת, כדאי לשים לב שבחירת החברה נעשית בצורה מושכלת והיא אכן תבצע עבורכם את התיקון על הצד הטוב ביותר.

מי יכול לבצע עבודות ריתוך?

עבודת הריתוך הינה עבודה מסוכנת למדי אשר מהווה סיכון ישיר הן לרתך – בעל המקצוע והן לסובבים אותו. על כן, יש צורך במיומנות גדולה ולא כל אחד יכול לבצע עבודות ריתוך, אלא רק איש מקצוע שמכיר את כללי העבודה ואת הנהלים בעקבות הידע והניסיון שהוא רכש בעת ההתמחות המקצועית בתחום עוד קודם תחילת עבודתו וכן בעקבות ניסיון מעשי שהוא צבר עם השנים.

ציוד מקצועי לעבודות ריתוך מושלמות

עבודת ריתוך יש לבצע עם כלים וציוד מתאימים ומקצועיים על מנת שהעבודה תהיה מושלמת ואיכותית, כדי שהיא תחזיק מעמד לאורך זמן ושלא תתפתח עליה קורוזיה במקומות הריתוך. כמו כן, גם תיקון מוצרים שעשויים ממתכת כלשהיא מחייבת שימוש ברתכת מתאימה ובמכשור וציוד מקצועי.

מה שבין הלחמה לריתוך

פעולת הריתוך נחשבת לפעולה מקצועית יותר מאשר פעולת הלחמה והיא אף תיתן מענה הרבה יותר איכותי. כדי לרתך אלומיניום, משתמשים בדרך כלל ברתכת מגז ארגון ופעולת הריתוך מתבצעת על ידי זרם חשמלי, על מנת ליצור שכבת מגן על גבי המוצר המתכתי וכדי לקבל תוצאה מקצועית ועמידה שתחזיק מעמד לאורך זמן.

ביצוע עבודות ריתוך בחלל מתאים

עבודת הריתוך עלולה לגרום לתחושת מחנק בחדר בו היא מתבצעת ואף לדלל את החמצן במקום בעקבות פליטות הגזים והטמפרטורה הגבוהה של המוצר והמכשירים. על כן, חובה לבצע את פעולת הריתוך אך ורק במקום מאוורר היטב או בשטח פתוח על מנת לאפשר תחלופה סדירה של אוויר במקום.

הבעיות הנפוצות בריתוך לא מקצועי

אחת הבעיות הנפוצות שעלולות להיווצר בריתוך לא מקצועי היא תופעת הסדקים והבועות. כאשר עבודת הריתוך אינה מתבצעת כמו שצריך, בשל חוסר מיומנות או כתוצאה מעבודה מהירה ונחפזת, עלולים להופיע על משטח האלומיניום סדקים ובועות וכן עלולים להיווצר חורים על השכבה החיצונית ובמקומות בהם התבצע הריתוך.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-6585921