ייצור ריהוט מתכת

ריהוט מתכת יכול להתאים לבית ולמשרד והוא מתכתב עם סגנון עיצוב מודרני, כפרי וקלאסי. כתוצאה מכך, חשוב להכיר את המאפיינים של תהליכי ייצור ריהוט מתכת כדי לנצל את היתרונות שלהם

שולחן מעוצב אייבי ריתוכים

השימוש במתכת נפוץ במגוון רחב של ענפי תעשייה ובנייה. בין היתר, ניתן לראות למשל שימוש נרחב מאוד במתכת על מנת לייצר סוגים שונים של רהיטים. באמצעות המתכת ניתן לייצר רהיטים איכותיים, חזקים ועמידים שיש להם נוכחות דקורטיבית יוצאת מגדר הרגיל. בין היתר, ריהוט מתכת מתאים למשל לבתים פרטיים ובתי עסק והוא גם יכול לסייע לעיצוב חלל הפנים של משרדים, אולמות תצוגה וכן הלאה.

הדבר החשוב ביותר הוא להשתמש במתכת איכותית כבר בתהליך הייצור. כמו כן, יש הבדל בין סוגים שונים של מתכות ולכן גם תהליכי ייצור שונים. את ההבדל העיקרי ניתן לראות בין ייצור ריהוט מתכת על טהרת אלומיניום, נירוסטה, פליז או שילוב ביניהם.

מה ההבדל בין סוגים שונים של תהליכי ייצור ריהוט מתכת?

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לרכז את כל הדרישות השונות סביב תהליכי ייצור ריהוט מתכת תחת קורת גג אחת. אם עושים את זה מול חברה מקצועית, מרוויחים את היתרונות של המתכת ואת היכולת לעמוד בלוח זמנים עבור הלקוחות. בפועל, כדאי גם לנצל את ההזדמנות על מנת להתעניין בהבדלים בין סוגים שונים של תהליכי ייצור ריהוט מתכת:

א. פליז – פליז היא המתכת הכי פחות מוכרת ברשימה ולכן מומלץ להתחיל איתה. מלבד העובדה שמדובר על סגסוגת מתכתית ייחודית שעשויה מיסוד של אבץ וממתכת מסוג נחושת, אפשר להשיג אותה בגוונים מאוד אלגנטיים. בעידן של עיצוב תעשייתי שמתכתב עם עיצוב מודרני, התהליך של ייצור ריהוט מתכת על טהרת הפליז מוכיח את עצמו.

ב. אלומיניום – אלומיניום הוא חומר גלם שכיח שמוכיח את עצמו מבחינת עמידות בפני בלאי, שחיקה ובעיקר קורוזיה. תודות לעמידות הגבוהה של האלומיניום ולמראה המתכתי המקורי של חומר הגלם, ניתן להשתמש בו על מנת לייצר סוגים שונים של ריהוט גם לחלל הפנים וגם לחלל החוץ. כמו כן, ריהוט מאלומיניום משולב בבתי עסק שונים ובהם מסעדות, חללי עבודה ועוד.

ג. נירוסטה – אי אפשר לדבר על התהליך של ייצור ריהוט מתכת בלי להזכיר את הנירוסטה. אמנם רוב הלקוחות מזהים את הנירוסטה עם מוצרים ספציפיים כמו כיורים או אביזרים שונים למטבח ולחדרי רחצה, אך יש גם סגנונות עיצוב ותהליכי ייצור שמאפשרים לנצל את תכונות חומר הגלם לטובת עיצוב סוגים שונים של רהיטים. במקרים כאלה, הדגש הוא על התאמה של הנירוסטה לצרכים של קהל היעד ועל שמירה על תכונות כגון משקל נמוך לעומת עמידות גבוהה.

כיצד למצוא מסגרייה לייצור רהיטים מעוצבים?

כבר שנים רבות שייצור רהיטים איכותיים הפך לתחום מגוון וכיום בנוסף לעץ הטבעי המקובל היתן למצוא שילובים מרהיבים ושימושים בחומרים שונים, אפילו חומרים סינתטיים אחרים, דמויי עץ.
מתכות הפכו להיות חומר ייצור מועדף ולא רק לצורך בניית מסגרת ישיבה או מסגרת למדפים וארונות. היום המתכות הפכו להיות הדבר המרכזי שממנו מייצרים רהיטים מעוצבים רבים, והתוצאה המרהיבה נמצאת בבתים פרטיים ובמקומות ציבוריים באותה מידה.

מסגרייה לייצור רהיטים מעוצבים שמתמחה ברהיטים ייחודיים כאלה צריכה להציג מיומנויות גדולות בעיצוב וחישול מתכות אלה, כדי לקבל את התוצאה המרשימה שאנחנו רואים.

מה חשוב לחפש במסגרייה כזאת?

המתכות שמשתמשים בהן לפרזול ולייצור רהיטי מתכת מעוצבים חייבות להיות איכותיות כמו פליז, אלומיניום ונירוסטה, ולכן, כשאתם בודקים מסגרייה כזאת שאלו אותם על רשימת החומרים שבהם הן משתמשות כדי לקבל מושג טוב יותר על מה שמחכה לכם ברהיטים אלה.
מדובר במתכות איכותיות וחזקות שמאפשרות גם עיצוב שלהן בגלל הגמישות ואמצעי הייצור והטכנולוגיה שעומדת לרשותנו, כל זאת מבלי לוותר על עמידות, חוזק ועוצמה וגם אסתטיקה בלתי מתפשרת של המתכת עצמה.
זוהי לא רק מתכת אלא גם רהיטי מתכת שהם יצירת אמנות בפני עצמה, גם בסגנון הקלאסי והפשוט ביותר שבו תרצו לעצב לכם.
פרזול מחומרים אלה עם תו תקן גם מבטיחים לכם עמידות ויציבות לשנים רבות בדיוק כפי שמתכת אמורה להיות, וזה שיקול ראשון במעלה לבחירת מסגרייה כזאת.

סגנון ועיצוב לפי טעמכם

רהיטים מעוצבים מחומרים כמו ניקל ונירוסטה הם רהיטים שיש להם יופי ייחודי שכדאי מאוד להשקיע בעיצוב שלו על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר בתחום זה.
גם אם אתם באים עם עיצוב אישי ורעיון כלשהו משלכם כדי לבחור מסגרייה לייצור רהיטים מעוצבים, רצוי לשמוע את המומחים במסגרייה מביעים את דעתם.
הם מכירים את החומרים הייחודיים האלה ויודעים בדיוק מה מתאים לכל סוג של חומר ואיך אפשר לקבל את התוצאה המיטבית למתכת בסגנון שאותו אתם רוצים לקבל.
חפשו מומחים שיכולים להציע לכם תיק עבודות של רהיטי מתכת מעוצבים שהם תמצאו את הסגנון שמעניק לכם השראה לרהיטים כאלה משלכם.

איפה מבצעים תהליכי ייצור ריהוט מתכת?

בשנים קודמות הכירו רק נציגי התעשייה הקלה והכבדה את היתרונות של ריהוט מתכת ואת החברות שביצעו את תהליכי הייצור שלו. אבל כיום מדובר על שירות שרלוונטי גם עבור אנשים פרטיים, מעצבי פנים ואדריכלים. כפועל יוצא מכך, חשוב להכיר את החברות שמבצעות תהליכי ייצור של ריהוט מתכת ואף בקיאים בתכונות של סוגי המתכות השונות.

אייבי ריתוכים – אלומיניום ארגון ופליז מלווה מקרוב את הענף ויש מאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. בזכות הניסיון של אייבי ריתוכים – אלומיניום ארגון ופליז, גם לך יכולים להיות רהיטי מתכת משודרגים בחלל הפנים של הבית או המשרד. במידת הצורך, נוכל לעצב עבורך רהיטי מתכת לחצר ולחלל החוץ ובהשארת פרטים באתר נספר לך על תהליך הייצור.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
052-6585921