לתיאום פגישת ייעוץ ראשונה בחינם:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודות ריתוך

 
 
חברת אייבי ריתוכים מבצעת כבר כשלושה עשורים מגוון רחב של עבודות ריתוך מקצועיות עבור כל דורש, ומשמשת כאחת המובילות בתחומה בביצוע עבודות מסוג זה עבור לקוחות מהעולם הביטחוני והתעופתי.
 

מהו ריתוך?

 
כאשר מחברים בין שני גופי מתכת (או פולימרים), נדרשת פעולה פיזיקלית. פעולה זו היא פעולת הריתוך: התכת חלק משני החלקים המעורבים בעבודה, והתמצקותם מיד לאחר הקירור. לצורך כך משתמשים בכל מיני אביזרים וטכניקות כדי לחמם את המתכות, כגון: קשת חשמלית, העברת זרם חשמלי גבוה, חימום בעזרת גז, לייזר, תנור חימום, חיכוך, הפעלת לחץ ועוד.
 

אילו עבודות ריתוך אנחנו מבצעים?

 
את התחום ניתן לחלק לכל מיני עבודות ריתוך ייחודיות, כגון: ריתוכי אלקטרודה, ריתוכי מתכות, הלחמות כסף ונחושת ועוד. באמצעות אותה פעילות פיזיקלית הרתכים המיומנים שלנו מבצעים בשבילכם מגוון רחב של עבודות ריתוך איכותיות ושימושיות לכל סוגי התעשיות, החל מייצור שלדות לכלי תחבורה ואביזרים נלווים, דרך ייצור ריהוט מנירוסטה, ייצור רמפות, סטנדים ומתקני הרמה ועד לייצור קונסטרוקציות ענקיות ומתקנים שונים בהתאמה אישית ולפי דרישה.
 

על איכות ובטיחות לא מתפשרים

 
כל מוצר שמשמש אתכם ביומיום חייב לעמוד בסטנדרטים מסוימים, על לוודא שהוא יספק לכם מענה במשך שנים ארוכות, מבלי שחס וחלילה יסכן אתכם. לכן, כאשר אנחנו מייצרים עבודות ריתוך, אנחנו מקפידים להשתמש בחומרי גלם איכותיים ולעמוד בדרישות הכי מחמירות של תקני ה- ISO. אנחנו נוקטים בכל הפעולות הנדרשות על מנת להבטיח את עמידותו, חוזקו, בטיחותו ופעילותו של התקינה של המוצר. הכול כדי להפוך שני חלקי מתכת שונים לחלק אחד, איתן ובלתי ניתן להפרדה.

כמי שמייצרים רהיטים ומוצרים רבים עבור אדריכלים, מעצבים וחברות מובילות של המשק הישראלי, אנחנו מקפידים מאוד לייצר מוצרים איכותיים, חזקים ועמידים במיוחד, תוך בקרת איכות, על מנת לשמור על המוניטין של לקוחותינו ושמם הטוב. אנחנו משתמשים בשיטות המתקדמות ביותר במטרה לבצע עבודות ריתוך נקיות, מדויקות ובגימור מושלם.
 

עבודות ריתוך זה אנחנו!

 
אנחנו עומדים מאחורי אינספור פרויקטים מוצלחים שביצענו עבור לקוחותינו המרוצים ועומדים מאחורי פרויקטים של החברות המובילות בארץ. כיום אנחנו מעמידים לשירותכם צוות גדול של רתכים מקצועיים ומיומנים, המספקים את כל הפתרונות הנדרשים בשבילכם תחת קורת גג אחת: עבודות נירוסטה, עבודות אלומיניום, ריתוך תעופתי, ריתוכי שלדות ועוד.
 
עבודות ריתוך-אייבי ריתוכים
 

אנחנו עומדים כאן לשירותכם תמיד, בכל עניין שהוא

 
אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות האתר או פשוט להתקשר.
המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם ולהעניק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.