לתיאום פגישת ייעוץ ראשונה בחינם:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נעים להכיר - עבודות מסגרות

 
אם רק נביט סביבנו, נמצא שחלק מהותי מהסובב אותנו הנו תוצר של עבודות מסגור, אך לצד נתון זה, רק מעט באמת מבינים במה מדובר - רק מעט מבינים מה עומד מאחורי ההגדרה "מסגר", ועל כן נרחיב בנושא, ולו עבור הפעם הבאה שתבקשו להתקין מעקה, סורגים, או פשוט להתאים מסגרת הולמת למשטח השיש שאתם מייחלים להפוך לשולחן נוי אצלכם בסלון.
 

שורת צרכים

 
ראשית נציין שעבודת מסגרות עוסקת במגוון מוצרים שמצריכים התקנה והלחמה של סוגי מתכות, אם בבית ואם במרחב העסקי או הציבורי, כאשר פה ניתן למצוא שלל מניעים, כגון עמידה בתקני בטיחות, הגברת תחושת הבטיחות, עיצוב המרחב ואף מענה פרקטי עבור אינספור צרכים נקודתיים, כגון צורך במעקה חיצוני, או במסגרת מרשימה למראה.
 

צאו מהמסגרת - אופציות עיצוביות

 
אם רק מודעים לפוטנציאל הססגוני שמציעות עבודות מסגרות, ניתן לגלות היצע נרחב של אופציות עיצוביות - ניתן לצאת מהמסגרת ולקבל מגוון מוצרים מרשימים, עמידים, חזקים, ייחודיים ואיכותיים.
זקוקים לרעיונות? להלן כמה: באמצעות עבודת מסגרות מתאפשר ליצור דלתות כניסה מיוחדות, לעצב מעקות מסוגננים, ליצור ריהוט לסלון שלא תמצאו בשום חנות רהיטים, להתקין סורגים לחלון שאינם רק עמידים ועומדים בתקני המחמירים ביותר, אלא גם מעוצבים ומציעים נדבכים נוספים (למשל מתקן לעציצים) וכדומה.
 
 
 

עבודות עיצוב

 
 
 

בין חומרים למסגרות

 
יש להבין שעבודת מסגרות אינה מצריכה רק ידע וניסיון בריתוך, אלא גם התמצאות מקצועית במגוון החומרים והאפשרויות, כך שבכול פעם מחדש ייבחר החומר האידאלי ביותר והעבודה תתבצע בדיוק מרבי. אי לכך ישנה חשיבות יתרה לפנות אל חברת ריתוכים שמתמחה בתחום ובעלת ניסיון עשיר. להלן הצצה לשלושה חומרי ריתוך מובילים:
  • נירוסטה - נירוסטה הינה פלדת אל חלד שמכילה כרום וברזל. היא יחסית יקרה, אך שווה את המחיר, וזאת כי היא עמידה בפני לחות, מאוד חזקה, אינה ממהרת לקבל שריטות, בעלת מראה מבריק, מאוד קלה לתחזוקה וגולת הכותרת - גמישה. תהליך הריתוך כולל רתכת ייחודית (העונה לשם "טיג"), כאשר התהליך עצמו מייצר נקודות ריתוך מאוד חזקות, עיבוד נקי ותוצאה עמידה לאורך זמן.
  • אלומיניום - חומר אידאלי למסגור, וזאת כי האלומיניום גמיש, עמיד במזגי אוויר קיצוניים, אינו נוטה להתחמצן, אידאלי לעיבוד שבבי, קל משקל, מוליך מצוין ואינו מתמגנט. ריתוך אלומיניום מצריך מקצועיות ברמה מאוד גבוהה ובאופן כללי מאוד נפוץ בתעשייה.
  • מגנזיום - מתכת חזקה ומאוד קלה. ברגע שמוסיפים את המגנזיום לאלומיניום הוא מייעל את צורת הריתוך ואף מעניק יתרונות חשובים.
 

דוגמא

 
הרבה פעמים אנשים יודעים מהו הצורך, אך אינם יודעים מהו החומר האידאלי שיענה על המטרה, איזו תוספת עשויה להקפיץ את התוצר המוגמר מדרגה, כיצד לתכנן באופן אידאלי את נתוני המוצר וכדומה. מכאן כאשר מתעורר הצורך לבחון עבודות מסגרות, יש לפנות אל חברת ריתוכים שמעניקה מענה היקפי. מהו מענה היקפי? הבנת הצורך, בחירת החומר המתאים ביותר, ביצוע העבודה ברמה גבוהה, יישור קו אל מול התקנים, תכנון מוקפד ותוספת של ערך מוסף, כגון עיצוב ייחודי.
 

עולם ומלואו

 
ציינו ששירותי מסגרות צריכים לכלול מענה מקיף מא' ועד ת' ועל כן נדגים. אם לצורך הדוגמה אנשים מבקשים להתקין פרגולה בגינה, חברת הריתוכים צריכה להציע מגוון אופציות, כגון עבודה עם אלומיניום דמוי עץ (על מנת ליישר קו עם סגנון פסטורלי), יצירת פרגולה עומדת, או לחלופין פרגולה צפה. כמו כן, עליה לבחון מהו עובי הפרופיל האידאלי, לבצע התאמה למבנה הקיים וכדומה. מכאן שעבודת מסגרות הינה עולם ומלואו - עולם של הזדמנויות פרקטיות ועיצוביות.

אם אתם מעוניינים בעבודות מסגרות מעוצבות וייחודיות
אייבי ריתוכים הם הכתובת בשבילכם