לתיאום פגישת ייעוץ ראשונה בחינם:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודות אלומיניום למגזר העסקי

 
השימוש באלומיניום היום הוא שימוש נפוץ בשל היתרונות הרבים שחומר גלם זה מעניק. באמצעות אלומיניום נוכל לייצר מגוון שלם של מוצרים, לעצב משרדים, לבנות מגוון של מכונות ופריטים רבים. חומר האלומיניום עונה על שני צרכים עיקריים – החזות היפה והאסתטית ופשטות בייצור. האלומיניום הוא חומר שקל מאוד לתחזק והוא תמיד יספק אווירה נעימה וחמה בכל מקום בו הוא נמצא.

כמו כן, מדובר בחומר מאוד מינימליסטי ועדיין יש בו יתרונות רבים בכל ענף ותחום במגזר העסקי. המסה שלו קלה וגמישה, נוח לעצב בו מגוון של פונקציות החל מדלתות, חלונות, מנורות ועוד. בכל מקום שבו תידרש אטימות מרבית, אלומיניום יוכל לספק זאת, כמו כן, הוא מסייע בחדירה של אור טבעי לחלל ויוצר תחושה של מרחב ועוד, כל היתרונות הללו הם הסיבה שכל תכנון אדריכלי או עיצובי יעשה שימוש בחומר האלומיניום.
 

ריתוך אלומיניום

 
אחד היתרונות הגדולים של חומר זה הוא האלסטיות העיצובית שהוא מקבל כבר בתהליך הריתוך שהוא עובר. על מנת להצליח לעצב מנעד של פריטים וחללים עם חומר האלומיניום נאלץ לבצע ריתוך של החומר, ולאחר מכן ליצור מנעד שלם של צורות וקונסטרוקציות. האלומיניום מאפשר גמישות מקסימלית באמצעות ריתוך וניתן ליצור בזכותו גם מגוון של מוצרים לשימוש בבית או במשרד.
 

יתרונות האלומיניום - החמרן

 
במקומות רבים, הן מעצבים והן בכל עולם התעשייה יעשו שימוש שוטף באלומיניום בשל כל אותם יתרונות שחומר זה מספק. האלומיניום מתאים לתנאים שונים בחלל ומהווה יתרון מושלם למנעד של צרכים. להלן כל יתרונותיו של חומר גלם זה שנקרא גם בעברית – חמרן.
 
  • עמידות - חומר שנחשב עמיד ביותר מול תנאי מזג אוויר, הוא לא מתחמצן וחסין בטמפרטורות קיצוניות של חום וקור.
  • עלות החומר – חומר האלומיניום נחשב לחומר זול במיוחד ביחס לשאר המתכות.
  • נוחות עיצובית - באמצעות אלומיניום שמספק אלסטיות עיצובית מקסימלית, ניתן לעצב דלתות של רכב, חלונות, מדפים, תנורים, צלונים, פרגולות ועד למסגרות של תמונות ואפילו פחית משקה.
  • קלות החומר – בשל צפיפות החומר הוא נחשב לחומר קל במיוחד, מנעד המוצרים שניתן לעשות באמצעותו יחזיקו מעמד ויהיו קלים ויעילים.
 

איך מבצעים הליך של ריתוך אלומיניום?

 
נתחיל עם זה שמדובר בהליך קל יחסית שנעשה באמצעות מכונת רתכת ואיש מקצוע מנוסה בלבד, הריתוך מתבצע במפעל שמאפשר את כל התנאים לכך. בזמן הריתוך עושים שימוש בגז אורגון שמסייע ומייצר שכבת מגן שהיא למעשה הציפוי של החומר. אחת השיטות השכיחות תהייה על ידי רשת החשמלית יחד עם פחמן דו חמצני (CO2), והרתכת מסייעת לסגור את המעגל החשמלי על החומר.
 

שימוש באלומיניום במגזר העסקי

 
 
ניתן לראות בענפים עסקיים שונים ומגוונים שימוש רב בחומר הגלם - חמרן, החל מתחום הרפואה, חומר גלם זה יספק מנעד של יתרונות לרבות משטחים סטריליים ומכשור וציוד רפואי שעשוי מנירוסטה אלומיניום, גם בתחומיי ההייטק ניתן לראות שימוש בחומר, בענף הבנייה והאינסטלציה כמו צינורות, מחליפי חום ועוד מגוון קונסטרוקציות, בענף העיצוב ניתן למצוא שולחנות, כסאות, מדפים ועוד מגוון של ריהוט מאלומיניום.
 
 
 
עבודות אלומיניום
 
חלקי אלומיניום לתחום התעופה
 
 
 
 

בחירה באלומיניום גם מבחינה תקציבית

 
מלבד כל היתרונות שאלומיניום מקנה, הוא חומר שלא פעם ייבחר משיקולי תקציב. אלומיניום נחשב לחומר יחסית זול מאוד ביחס לכל מתכת אחרת שתילקח בחשבון. ניתן לבצע אתו חיבורים יפים עם חומרי גלם אחרים ולשלב אותו בכל מוצר ופריט. כל אלה הופכים את האלומיניום לחומר פרקטי, יעיל ומבוקש מאוד בעיצוב והתעשייה המודרנית והעסקית של ימינו.

 
אנחנו באייבי ריתוכים עומדים לשירותכם בכל עניין.
לפרטים ולקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו