לתיאום פגישת ייעוץ ראשונה בחינם:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעקות נירוסטה

 
הרתכים המקצועיים והמיומנים של אייבי ריתוכים מייצרים כבר שנים מעקות נירוסטה בהתאמה אישית. הניסיון והמקצועיות שלנו נראים היטב לכל עין: החיבורים הנקיים, העיצובים היפיפיים והגימור המושלם והמראה העדכני (שלא לומר עתידני) משדרגים כל חלל שבו הם מותקנים.
 

מעקות נירוסטה – גם אסתטי, וגם פרקטי

 
הנירוסטה היא מתכת יקרה, אבל בעלת יתרונות רבים שמציעים תמורה מלאה למחירה. מדובר בחומר גלם איכותי, חזק, עמיד במיוחד בפני מים ולחות, שאינו נשרט בקלות, אינו דוהה ואינו דורש תחזוקה מיוחדת. הנירוסטה שומרת על מראה חדש, מבריק ומרשים במשך שנים על גבי שנים, וקל מאוד לנקות אותה. לכן מעקות נירוסטה מתאימים באופן אידיאלי לכל צורך שהוא ובכל מקום בבית, בעסק או במבנה ציבורי ומסחרי – מאלמנט דקורטיבי קטן שמשולב במעקות שעשויים מחומרי גלם אחרים ועד לחומר גלם יחידי שממנו יוצרים מעקה שלם.
 

עולם שלם של עיצובים מיוחדים

 
יתרון נוסף של פלדת האל חלד היא שניתן לשלב אותה עם המון חומרי גלם אחרים, וליצור מעקות מעוצבים עם שילובים ייחודיים, בהתאם לכל תקציב, כל מידה וכל דרישה – אז תרגישו חופשיים להיות יצירתיים ככל העולה על דמיונכם הפרוע.

ניתן למשל לייצר מעקות נירוסטה בשילוב זכוכית, לקבלת מראה מרשים ויוקרתי, שמשתלב באופן הרמוני עם כל חלל שבו הם מותקנים. כמו כן אפשר ליצור מעקות נירוסטה בשילוב עץ גושני – שיוצרים מראה מיוחד שלא רואים בכל יום, שאופייני בעיקר בבתים מעוצבים שמוצגים לראווה במגזינים לעיצוב הבית. בקיצור – הבנתם את הרעיון. אין גבול לדמיון ברגע שניתן לשלב מגוון רחב של חומרים ורעיונות דקורטיביים.
 

בטיחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 
מעקות נירוסטה לא רק מוסיפים הרבה יופי לחלל שבו הם מותקנים, אלא גם מהווים פריט בטיחותי חשוב ביותר. מאחר ומדובר במתכת חזקה ועמידה במיוחד, היא מאפשרת לכל אחד להיעזר בה ולקבל ממנה תמיכה בזמן שהוא יורד או עולה במדרגות. מאחר והמעקה עשוי ממתכת כל כך איתנה, היא נותנת את הביטחון שהיא לא תתעקם, תישבר או תיעקר מהקיר או מהמדרגות בזמן שמישהו אוחז בה.
 

נשמח להתאים לכם מעקה בטיחותי ומעוצב

 
פלדת האל חלד היא מתכת גמישה ואיכותית, ובאמצעות ריתוך נירוסטה, ניתן ליצור מגוון רחב של עיצובים בקלות יחסית, ובהתאם לטעמכם האישי. אנחנו מזמינים אתכם להיעזר באנשי המקצוע של אייבי ריתוכים כדי להתרשם ממעקות שכבר ייצרנו עבור אינספור לקוחות מרוצים, לקבל השראה וכדי להתאים את המוצר המושלם בשבילכם.
 
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ, התקשרו אלינו עוד היום.