לתיאום פגישת ייעוץ ראשונה בחינם:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך נבחר מעקה לגרם מדרגות?

 
בכל מעבר דירה יש כמה בחירות בטיחותיות שתאלצו לעשות על מנת לשמור על חלל בטיחותי ואחת מהן היא בחירה של מעקה בטיחות לגרם המדרגות. בחירת מעקה לגרם מדרגות בכל חלל, הוא נושא מהותי שיש להתייחס אליו בכובד ראש. לכל גרם מדרגות, בלי קשר לכמות המדרגות שהוא מכיל או המקום שבו הוא נמצא, מוכרח שיעמוד בצמוד אליו מעקה איכותי, שיעניק את מלוא תחושת הביטחון לכל אדם שעולה או יורד במדרגות.
 

מעקה הוא שומר הסף

 
מעקה למדרגות יספק לכל אדם, בכל גיל, את הביטחון המלא מול כל מעידה שעלולה להתרחש בהיעדר מעקה. יחד עם זאת, נרצה שכל מעקה שנתאים למדרגות ישתלב בצורה הרמונית ביותר עם העיצוב הכללי של הבית או של כל חלל בו ימוקמו המדרגות. היום אפשר לבחור ממגוון חומרי הגלם מעקה הולם שיתאים לעיצוב החלל ולסוג המדרגות ועם זאת יקנה ביטחון מקסימלי.
 

מה חשוב לבדוק בהתקנה של מעקה?

 
ישנם כמה שיקולים שצריך לקחת בחשבון בזמן התקנה של מעקה. מאחר והבטיחות היא שיקול ראשוני ומעל הכל, יש לוודא שמדובר במעקה תקני שמתאים לגרם המדרגות. כמו כן, המעקה צריך להיות בעל טקסטורה מחוספסת ולא חלקה, מה שיכול לגרום להחלקה של היד שאוחזת בו.
 

סוג החומר ואיכותו

 
 
חשוב שכל מעקה יהיה בנוי מחומר הכי איכותי ושיהיה חזק. מעקה הוא פריט שיכול להציל חיים או למנוע מצבים קשים של פציעות ונפילות קשות, ולכן האיכות של המעקה תהייה תלויה בעיקר בחומר ממנו הוא עשוי. כיום המעקה הכי מומלץ יהיה מעקה מנירוסטה. כמו בכל עבודות נירוסטה איכותיות שעוברות הליך קורוזיה, גם מעקה זה יעבור את אותו תהליך, מה שיקנה לו עמידות ויציבות לשנים ארוכות קדימה.
 
 
עבודות נירוסטה
 

גובה המעקה

 
נכון שיש סטנדרט ברור לגובה של מעקה, אך עם זאת, במידה ויש דרישה מיוחדת כמו, אנשים גבוהים במיוחד, הרבה יותר מהגובה הממוצע, יש להתאים את המעקה בהתאם לגובה שלהם. גם במקרים שיש ילדים בנמצא, חשוב שהמעקה יספק מענה מתאים ובטיחותי עבורם.
 

עיצוב המעקה

 
 
גם מעקות שבנויים ע''" ריתוך נירוסטה מסוגלים להיות הרמוניים ולהוות חלק מהסגנון העיצובי של החלל שבו הם ממוקמים. כמו כן, ניתן לשלב בין חומרי גלם ולבחור מעקה מכמה חומרי גלם שונים. בנוסף, ניתן לעטר את המעקה בצורה שיספק לחלל מראה דקורטיבי וססגוני.

 
 
אנחנו באייבי ריתוכים מומחים בעבודות וריתוך נירוסטה
לפרטים ולקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו